Career

We’re looking for bright, energetic and motivated people to help us leverage technology to solve business problems.

  • Develop unique source code and software for real-life business solutions implementation

  • Be a part of the team to create a TOP SECRET world class distributed ledger technology.

Szczęśliwy człowiek

Do what you love.

Join our Billon family and unleash the capabilities of blockchain technologies with us!

Culture

  • We are a TEAM where everyone can share their thoughts freely. We love innovations. There is never such a thing as a bad idea. We listen to you and test your ideas so that you can see the real impact of your work at Billon.

  • With flat and agile organisation structure, you will be in the heart of all operations and decisions.

Work…

  • WORK at the unique company that creates tech solutions as well as owns the source code.

  • WORK to implement world class distributed ledger algorithms protected by patents.

  • WORK with experts in C++ , DLT and cryptography designs.

  • WORK, DESIGN AND BUILD breakthrough blockchain solutions in fintech

Jacek Figuła i pracownice

Vacancies

C++ 14/C++17 Programmer

Będziesz pracować:
  • W unikatowej na rynku polskim firmie programistycznej, posiadającej w całości zarówno rozwiązania technologiczne, jak i kod źródłowy

  • Nad implementacją światowej klasy algorytmów w aplikacji rozproszonej

  • W grupie specjalistów o ponadprzeciętnej znajomości języka C++ oraz z doświadczeniem projektowania zaawansowanych kryptograficznie systemów rozproszonych

  • W firmie, gdzie procesy decyzyjne zapadają w naszej siedzibie w Warszawie

  • Nad przełomowymi rozwiązaniami w branży fintech z zastosowaniem blockchain

  • W grupie, gdzie opracowywane są algorytmy zgłaszane do patentowania przez naszą firmę

Będziesz zajmować się:

  • Projektowaniem i implementacją nowych funkcjonalności

  • Utrzymywaniem i rozwojem istniejącego kodu

  • Pisaniem testów jednostkowych i integracyjnych z wykorzystaniem biblioteki gtest

Wymagamy:
  • Znajomości języka C++17, C++14

  • Znajomości bibliotek stl i biblioteki boost

  • Umiejętności pisania czystego i czytelnego kodu

  • Znajomości wykorzystania repozytoriów kodu, preferowane: Git, Bazaar

  • Umiejętności szybkiego uczenia się i pracy w zespole

  • Znajomości języka angielskiego

  • Minimalna liczba godzin w tygodniu – 30h

Dodatkowe atuty:
  • Umiejętność debugowania aplikacji

  • Umiejętność budowania aplikacji za pomocą cmake

  • Umiejętność programowania wielowątkowego

  • Rozumienie potrzeby continuous Integration (CI) w rozwoju oprogramowania

  • Wiedza z zakresu komunikacji sieciowej lub systemów rozproszonych

  • Znajomość innych języków programowania (Bash, Python etc.)

  • Znajomość systemu Android

JavaScript Developer

Wymagania:
  • Minimum dobra znajomość JavaScript

  • Minimum dobra znajomość NodeJS (Express, Sequelize, ES6, Babel)

  • Minimum dobra znajomość CSS (SASS)

  • Znajomość React + Redux

  • Znajomość Wzorców Projektowych

  • Dyspozycyjność na pełen etat (lub minimum 3/4)

  • Ograniczona możliwość pracy zdalnej

Opis:

Frontend aplikacji rozwijany w oparciu o technologie React + Redux przy wsparciu CSS (SASS), backend rozwijany w technologii NodeJS, przy użyciu Express + Sequelize (jako ORM). Piszemy w ES6+ przy użyciu kompilatora Babel, np. jeden z projektów dotyczy rozwoju platformy pozwalającej na realizowanie natychmiastowych płatności przy minimalnych kosztach transakcyjnych w oparciu o autorską technologię blockchain naszej firmy.

Oferujemy:
  • Uczestnictwo w strategicznych projektach firmy,

  • Możliwość poznawania nowych rozwiązań informatycznych opartych o technologię BlockChain,

  • Pracę w biurze w centrum Warszawy (Al. Jana Pawła II 29),

  • Pracę w młodym oraz dynamicznym zespole,

  • Pakiet FitProfit

Java developer

Wymagania:
  • Dobra znajomość zagadnień Programowania Obiektowego w Java 8 i wzorców projektowych

  • Doświadczenie w wykorzystywaniu takich technologii jak: JEE, JPA, EJB lub Spring, SOAP/REST, Hibernate, Maven

  • System kontroli wersji GIT

  • Znajomość serwerów aplikacyjnych RedHat JBoss/Wildfly

  • Praktyczna znajomość systemów Unix oraz podstawowych protokołów sieciowych

  • Dobra znajomość relacyjnych baz danych (PostgreSQL, Oracle)

  • Dobra znajomość języka angielskiego umożliwiająca pracę z dokumentacją techniczną

Zadania:
  • Rozwój oraz utrzymanie aplikacji integrujących zewnętrzne systemy

  • Czynny udział w projektowaniu aplikacji

  • Analiza i usuwanie błędów w kodzie

  • Tworzenie testów jednostkowych i integracyjnych oraz dokumentacji technicznej

  • Instalacja oraz konfigurowanie serwerów aplikacyjnych i baz danych

Oferujemy:
  • Uczestnictwo w strategicznych projektach firmy

  • Możliwość poznawania nowych rozwiązań informatycznych opartych o technologię BlockChain

  • Pracę w biurze w centrum Warszawy (Al. Jana Pawła II 29)

  • Praca w młodym oraz dynamicznym zespole

Graphic&Motion Designer

Zakres obowiązków:
  • Tworzenie nowoczesnych konceptów graficznych i animacji na potrzeby aplikacji/www/prezentacji

  • Opracowywanie koncepcji graficznych zgodnych z briefem

  • Projektowanie i skład materiałów na potrzeby prowadzonych działań dla różnych kanałów komunikacji – print/digital

  • Tworzenie filmów animowanych

Wymagamy:
  • Co najmniej 2-letniego doświadczenie na podobnym stanowisku poparte portfolio – warunek konieczny

  • Znajomości pakietu Adobe Creative Cloud z naciskiem na: After Effects, Illustrator, inDesign

  • Znajomości trendów i nowoczesnego spojrzenia na design

  • Znajomości języka angielskiego w stopniu komunikatywnym

  • Dodatkowym atutem będzie umiejętność rysowania na tablecie

Oferujemy:

  • Pracę w unikatowej na rynku polskim firmie z branży fintech z zastosowaniem blockchain

  • Pracę w przyjaznej atmosferze i kreatywnym zespole

  • Biuro zlokalizowane przy al. Jana Pawła II 29 w Warszawie

  • Dynamiczną i ciekawą pracę pełną wyzwań oraz ambitnych projektów

  • Możliwość poznawania nowych rozwiązań informatycznych opartych o technologię blockchain

  • Niezapomniane imprezy firmowe oraz wieczory gier i zabaw

Location

  • Downtown Warsaw

  • Metro 5 min walk (Rondo ONZ)

Contact form

There is no open position for you? Leave your CV and we will contact you once there is a vacancy